Com ens organitzem

Equip tècnic

Equip tècnic

Actualment l’equip tècnic de la XCN està format per:

Sandra Carrera

Coordinació econòmica i Relacions Públiques

scarrera@xcn.cat

Jofre Rodrigo

Coordinació Tècnica i Relacions Internacionals

jrodrigo@xcn.cat

Montse Camps

Responsable d'Administració i Organització

mcamps@xcn.cat

Anna Subirana

Responsable de Comunicació i Participació

asubirana@xcn.cat

Mireia Salazar

Jurista

msalazar@xcn.cat

Guillem Bagaria

Tècnic de projectes

gbagaria@xcn.cat

Clara Blasco

Tècnica de projectes

cblasco@xcn.cat

Miquel Correa

Tècnic de projectes

mcorrea@xcn.cat

Anna Parisi

Tècnica de participació

aparisi@xcn.cat

Paula Puy

Tècnica de voluntariat

ppuy@xcn.cat

Carla Juvinyà

Suport a projectes

cjuvinya@xcn.cat